Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

po wymianie modułu w drzwiach nie składa się lusterko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • po wymianie modułu w drzwiach nie składa się lusterko

    Nie. Na zewnątrz dla osoby ktora nie zna sie na autach oba auta wydają sie bardzo podobne. Gorzej - nawet A3 sedan wydaje sie bardzo podobny. Wszystkie oczywiście wyglądają ladnie. Wewnątrz roznice są widoczne. Choc nie wiem czy na sto procent na plus dla nowego A4... Bo np. w A3 ekran w konsoli sie chowa... Albo brzydkie swiatla do jazdy dziennej w tańszych wersjach nowej A4 które wyglądają jak chinszczyzna

    Dla osoby znającej sie na motoryzacji wygląd zewnętrzny obu aut juz bardziej rzuci sie w oczy.

    No ale skoro uważasz ze wygląd zewnetrzy A4 B8 i A4 B9 naprawde jest na tyle inny ze każdy od razu to zauwaza, to cóż - masz takie prawo, ale sie z Toba nie zgadzam. W każdym razie na pewno nie będę sie z Toba o to spieral. A jak Ty koniecznie chcesz to zaloguj się na forum o A4 - tam byla o tym dyskusja, ale Twoje poglądy raczej nie będą tam popularne. Zreszta najlepiej sam sie przekonaj.

  • #2
    po wymianie modułu w drzwiach nie składa się lusterko

    Witam wszystkich. Potrzebuje małej pomocy. Padł mi moduł w drzwiach kierowcy- wilgoc dopadla plytke i ją zżarła. Szyby sie same otwierały i od roku nie działał przycisk odryglowywania drzwi. Zamówiłem moduł wraz z blachą i silnikiem szyby o identycznych numerach obydwu części co do cyferki. Zgadzają się również piny we wszystkich kostkach, liczba i umiejscowienie, a mój czeski kogut nie składa mi lewego lusterka i nie świeci się lampka w drzwach kierowcy. Czy mozliwe jest żeby sterownik był nieodpowiedni? Wierzyć mi sie nie chce. Moze trzeba zrobić jakąś adaptacje vagiem??? Ma ktoś jakiś pomysł.? O co kaman?
    Był Leoś Super Copa ARL by R-Performance 190KM 410 Nm
    Jest Czeszka O2 FL RS by R-Performance 216 KM 432 Nm

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Ulik
      Moze trzeba zrobić jakąś adaptacje vagiem???
      sam sobie odpowiedziałeś :szeroki_usmiech
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        Czyli sterownik raczej ok zostało dostosować? Dla mnie to lepsza opcja bo szukanie tego ustroistwa zajęło mi ponad tydzień.
        Był Leoś Super Copa ARL by R-Performance 190KM 410 Nm
        Jest Czeszka O2 FL RS by R-Performance 216 KM 432 Nm

        Komentarz


        • #5
          najlepiej jakbyś stare kodowanie przepisał (kopiuj->wklej)
          ale jak nie ma, to i tak kompem w parę minut przekodujesz
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • #6
            Ok. Dzięki za info. A już chciałem to demontować i odsylać. Wstrzymam się zatem i sprobuje to zakodować. Pozdrawiam.
            Był Leoś Super Copa ARL by R-Performance 190KM 410 Nm
            Jest Czeszka O2 FL RS by R-Performance 216 KM 432 Nm

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X